HARMONOGRAM TRENINGÓW MARZEC 2021

WAŻNE INFORMACJE

Od 07.01.2021 wznawiamy treningi.  Od stycznia składki członkowskie wynoszą 120zł  wpłacając na konto klubowe. do 15 -go każdego miesiąca. Miesiąc styczeń jest miesiącem płatnym i wynosi 120zł do 15.01.2021, po tym terminie jeżeli składka nie zostanie umieszczona zawodnik nie zostanie wpuszczony na trening. Jednocześnie informuję iż na treningach oraz meczach mistrzowskich zawodnicy zobowiązani są do przebywania w sprzęcie sportowym marki Joma , jeśli takiego nie posiadają zobowiązani są do zakupu. Ostatnimi czasy mieliśmy kontrole z JOMY. Osoba nie posiadająca sprzętu nie będzie miała możliwości przebywania na treningu. Chyba ze sprzęt został zamówiony i czekamy na jego realizację.

Rocznik 2007

Trener Anna Polok

Telefon 515091904

Skład rocznika 2007: P. Sosnowski, H. Chojancki, J. Białas, Kołodziej- bramkarze; A. Piotrowski, A. Chatys, I Chachurski, T. Czekaj, A. Przybylski, D. Smaglijewski, J. Sochański, M. Szymczak, K. Szwed, M. Konieczny, K. Krakowski, M. Makowski, P. Bała, B. Koczewski, Gajda P, Krawiec B, Sieczka J, Górski D, Kaniowski J, Zębala O, Radziszewski K, Kotula J, Kawalec K

UWAGA!!!!!!

OD 07.01.2021 na trening obowiązkowo zabieramy czapkę lub opaskę, rękawiczki i ciepłą herbatę. Nie przynosimy wałków do rolowania.

PLAN TRENINGÓW STYCZEŃ

Ze względu na remont boiska od 12.01.2021r. proszę na bieżąco śledzić stronę i uważnie czytać o której godzinie rozpoczyna się trening i gdzie trenujemy.

Nie spóźniamy się na trening, jeżeli taka sytuacja wystąpi należy powiadomić trenerką o spóźnieniu lub nieobecności na treningu. Brak powiadomienia będzie skutkować niepowołaniem na sparingi lub mecze ligowe.

Proszę o punktualne odbieranie dzieci po treningu.

08.03.2021r. poniedziałek godz. 16:00 - 17:30

miejsce treningu: AKS Niwka ul. Orląt Lwowskich 70 Sosnowiec

10.03.2021r. środa godz. 16:00 - 17:30

miejsce ul. Orląt Lwowskich 70 Sosnowiec

boisko trawiaste

Przyjeżdżamy przebrani na trening

11.03.2021 czwartek godz. 17:00 - 18:00

miejsce ul. Składowa 5 Sosnowiec

Przyjeżdżamy przebrani na trening

PODCZAS TRENINGU NIE WOLNO PRZEBYWAĆ NA OBIEKTACH SPORTOWYCH. RODZICE, KIBICE MOGĄ OBEJRZEĆ MECZ ZA OGRODZENIEM STADIONU NIE GROMADZĄC SIĘ W DUŻE GRUPY DO 10 OSÓB.

PONIEDZIAŁEK: Bała P, Czekaj T, Przybylski A, Szymczak M, Konieczny M, Sieczka J, Chojnacki, Białas

WTOREK: Smaglijewski D, Sochański J, Makowski M, Krakowski K, Chatys A, Radziszewski K, Kotula

CZWARTEK: Zębala O,  Piotrowski A, Sierka I, Szwed K, Kaniowski J, Chachurski I, Kawalec K, Sosnowski P